Wiosenne inspiracje na manicure hybrydowy – pomysły i wskazówki

 

Lakiery do paznokci to jeden z tych produktów do stylizacji, które pozwalają kobiecie wyrazić siebie. Czasem można znaleźć w nich odzwierciedlenie charakteru właścicielki manicure, innym razem ich barwa oraz wzór zawierają cenne informacje na temat jej stanu emocjonalnego – kobieta zakochana poszukuje inspiracji w miłości. Nie bez znaczenia jest również okazja towarzysząca konkretnemu projektowi manicure, gdyż zupełnie inaczej należy podejść do bardziej oficjalnego wydarzenia, a inaczej do stylizacji na ślub koleżanki, czy zabawę karnawałową. Można zatem powiedzieć, że element ten jest bardzo indywidualny, dlatego nawet podczas poszukiwania inspiracji związanych z konkretnym tematem (np. wiosną) wybór kobiet może być diametralnie różny. O czym warto pomyśleć, planując manicure hybrydowy inspirowany tą porą roku? Z jakimi motywami warto zestawić wówczas koloryzację paznokci? Nasze wskazówki i pomysły na ten temat poniżej.

Lakiery hybrydowe to różnorodna paleta barw

Nieskorzystanie z bogactwa kolorów, jakie oferują markowe lakiery hybrydowe (np. z linii Sey by Cosmetics Zone), byłoby wręcz grzechem. Wiosna to bowiem pora roku, która zachęca przyrodę do rozkwitu, a czerpanie z tego faktu inspiracji jest prostsze, niż mogło by się wydawać. Zacznijmy może więc od palety odcieni, którą można powiązać z wiosną. Wiemy, że barwy te powinny być subtelne – mocne i jaskrawe kolory lepsze są dla wakacyjnych stylizacji. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby pomalować paznokcie:
– na jeden lub dwa kolory reprezentujące barwę ulubionych, wiosennych kwiatów,
– zainspirować się kolorystyką magnolii, które mają o tej porze roku swój okres kwitnienia,
– wykorzystując odcienie zieleni, która wiosną otacza nas z każdej strony, nawet w przestrzeni miejskiej, a poza tym sugeruje świeżość,
– z wykorzystaniem naklejek i foli transferowych z motywami kwiatowymi
– ręcznie (tzw. nailart).

Skorzystaj z nowych kolekcji lakierów hybrydowych!

Poszukiwanie inspiracji do manicure hybrydowego można równie dobrze zacząć od przejrzenia nowej kolekcji produktów ulubionych marek zajmujących się produkcją tego typu asortymentu. Dzięki temu każda kobieta może zapewnić sobie nie tylko paletę barw odpowiadających indywidualnemu gustowi, ale także najmodniejsze odcienie danego sezonu, które doskonale wpasują się w nowe, wiosenne stylizacje codzienne. W tym sezonie warto postawić na połączenie takich kolorów, jak:
– delikatne wersje różu,
– subtelne odcienie fioletu, różu oraz koloru niebieskiego,
– ciepłe barwy wzbogacone mleczno-białą nutą,
– pastelowe odcienie nawiązujące do emocji i przeżyć związanych z aktywnym wypoczynkiem na słońcu również w okresie wakacyjnym.

Nie tylko kolory, ale też wzory

Paleta barw dla wiosennych inspiracji manicure hybrydowego jest jak widać całkiem duża i zostawia wiele miejsca na indywidualne dopasowanie jej do swojego gustu i potrzeb. Jakie natomiast wzory powinna wybrać kobieta, która chce o tej porze roku wyglądać ładnie i modnie, dbając jednocześnie o stylizację paznokci swoich dłoni? Warto zastanowić się nad:
– rombowymi i trapezowymi elementami w dwóch, trzech, a nawet czterech kolorach,
– podkreśleniem paznokci przy pomocy wzorów z pyłków, kryształków i cyrkonii,
– wzorami florystycznymi,
– eleganckimi wzorami zbudowanymi na połączeniu geometrycznych elementów.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published