Przełam nudę w sypialni

Na początku związku podniecenie sięga zenitu, ale wraz z upływem czasu może dojść do przygaśnięcia ognia, jeśli nie będzie on regularnie podsycany. Jak zatem sprawić, aby na nowo doznać przyśpieszonego oddechu i tętna oraz poczuć przysłowiowe motyle w brzuchu? Oto sposoby na pożegnanie nudy i monotonii w swoim życiu seksualnym.

Erotyka na wyższym poziomie, czyli jak rozpalić temperaturę w sypialni?

Monotonia w łóżku jest w stanie zaburzyć nawet najbardziej udany związek. Nie ma co ukrywać, że satysfakcjonujące życie erotyczne odgrywa ogromne znaczenie w każdym związku. Szczędzenie sobie pocałunków czy ciągłe uprawianie seksu w tej samej pozycji to prosta droga do ostudzenia temperatury w łóżku. Nudny seks sprawia, że przeżywane doznania są coraz mniej intensywne i z biegiem czasu wręcz odchodzi ochota na erotyczne igraszki. Trzeba pamiętać o tym, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna muszą się zaangażować i stale pielęgnować swój związek. Wystarczy pamiętać o takich błahostkach jak przelotny i namiętny pocałunek, sprośny SMS, romantyczna kolacja czy też szeptanie czułych słówek do ucha. Są one ważne i wpływają pozytywnie na pożycie seksualne.

Jeśli do związku wkradła się rutyna, to trzeba liczyć się z drastyczną redukcją pożądania. W celu jej przełamania warto zmienić miejsce miłosnych igraszek. W przypadku ciągłego uprawiania seksu w swojej sypialni, zawsze o tej samej porze i w tej samej bieliźnie, może powiać w końcu nudą. W celu urozmaicenia życia seksualnego warto zacząć od zmiany lokalizacji. Nie trzeba oczywiście od razu wychodzić z domu, ale przenieść się do łazienki czy do salonu. Świetną opcją będzie także spędzenie wspólnej nocy w hotelu, co pobudzi wyobraźnię i doda pikanterii. Warto również zainwestować w seksowną bieliznę. Tak naprawdę to na panów bardziej podniecająco od nagiego ciała działa erotyczna bielizna. Na jej widok panowie nie mogą oderwać wzroku od kobiety, a ich wyobraźnia działa na najwyższych obrotach. Od pełnego pożądania męskiego spojrzenia kobieta czuje się znacznie bardziej atrakcyjna i pewniejsza siebie.

Przełam nudę w sypialni

W przypadku stałego związku często bywa tak, że z biegiem czasu partnerzy przestają już tak bardzo przywiązywać wagę do swojego wyglądu. Nadmiar obowiązków i ciągłe życie w pędzie również sprawiają, że zapominamy o tym, aby o siebie zadbać. Warto jednak znaleźć czas na wizytę u fryzjera i u kosmetyczki, zakup nowej sukienki i seksownych szpilek. Dzięki temu nie tylko można poprawić sobie nastrój, ale również zwiększyć pewność siebie, co oczywiście nie pozostanie niezauważone przez mężczyznę. Kolejną kwestią jest sięgnięcie po afrodyzjaki, które zwiększają pobudzenie seksualne i dodają rumieńców miłosnym igraszkom. Afrodyzjaki świetnie działają na rozbudzenie zmysłów. Warto sięgnąć po owoce morza, arbuzy, figi, morele, wanilię, olejki o zapachu drzewa sandałowego, czekoladę. Kolejnym sposobem na podniesienie temperatury w sypialni jest użycie gadżetów erotycznych, które można dyskretnie zamówić przez Internet oraz wypróbowanie różnych pozycji seksualnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na Erotic-med.pl

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published